.

.

ASUS ROG Maximus IX Apex Anakart (Aura Sync RGB LED'ler, DDR4 4266MHz, DIMM.2 çift M. 2 genişletme kartı ve USB Tip-A/C)

ASUS ROG Maximus IX Apex Anakart (Aura Sync RGB LED'ler, DDR4 4266MHz, DIMM.2 çift M. 2 genişletme kartı ve USB Tip-A/C)

₺ 0.00

Ürün sayısı
Tova kullanılabilir

USB 3.1 Tip A ve Tip C bağlantıları, dikey montajlı çift M. 2 ve Intel Optane Bellek uyumluluğu ile bağlantı ve hızı en üst düzeye çıkarmak için 7.nesil Intel Core işlemciler için tasarlanmıştır.Çift BIOS yongaları, LN2 mod anahtarı, su soğutma sistemi başlıkları, termal sensör konektörleri ve problem ölçüm noktaları gibi özelliklerle rekor kıran hızaşırtma tasarımı. Otomatik Ayarlama ve Fan pert 4 ile 5 Yönlü Optimizasyon, maksimum OC performansı ve dinamik sistem soğutması için overclock profillerini otomatik olarak benzersiz yapınıza uyarlar.Patent bekleyen üç Kasa Yuvası, ağır GPU'lar için üretilmiş daha güçlü, sağlam bir şekilde sabitlenmiş Pasta yuvaları için metal çerçeveyi bütünleştiren bir enjeksiyon kalıplama işlemine sahiptir.Form Faktörü : Genişletilmiş ATX Form Faktörü 12 inç x 10.7 inç.ASUS'a özel AURA Sync RGB aydınlatması, iki ek RGB başlığı ve 3 D baskı dostu tasarımıyla eşsiz kişiselleştirme.İşletim sistemi Desteği : Windows 10 86x64, Windows 8.1 86x64, Windows 7 86x64. Aşırı performans için tasarlanan ROG Maximus IX Apex, çift BIOS yongaları ve LN2 mod anahtarı dahil olmak üzere eksiksiz bir tümleşik overclock özellikleri paketi ile dünya rekorlarını kırıyor.Yenilikçi DIMM.doğrudan soğutma için 2 adet dikey montajlı M. 2 sürücü bulunurken, AURA Sync RGB aydınlatma ve 3 D baskı montajları sınırsız kişiselleştirme sağlar.Aşırı performans için tasarlanan ROG Maximus IX APEX, çift BIOS yongaları ve LN2 mod anahtarı dahil olmak üzere eksiksiz bir tümleşik overclock özellikleri paketi ile dünya rekorlarını kırıyor.Yenilikçi DIMM.doğrudan soğutma için 2 adet dikey montajlı M. 2 sürücü bulunurken, AURA Sync RGB aydınlatma ve 3 D baskı montajları sınırsız kişiselleştirme sağlar.

Detaylı karakterislikler

Benzer ürünler