.

.

Dr. Med Bal Kalsiyum Aljinat Pansuman, 2 x 2 Yara Pansuman Yamaları Yanıklar için Bandajlar, Daha Hızlı Yara Bakımı (10 ADET)

Dr. Med Bal Kalsiyum Aljinat Pansuman, 2 x 2 Yara Pansuman Yamaları Yanıklar için Bandajlar, Daha Hızlı Yara Bakımı (10 ADET)

₺ 0.00

Ürün sayısı
Tova kullanılabilir

【Bal Kalsiyum Aljinat Pansumanı】Manuka Bal Kalsiyum Aljinat Pansumanı, yaraları etkili bir şekilde tedavi edebilen jel formunda bal ve kalsiyum aljinat içeren bir yara bakım pedidir. 【Optimal Tedavi Ortamı】 Bal kalsiyum aljinat pansumanlarımız yüksek emici, daha yumuşak, daha emici ve yumuşaktır ve gazlı bez için daha iyi bir alternatiftir.Nemli bir yara iyileşme ortamı sağlayın, kabukları ve yara izlerini önleyebilir ve azaltabilir ve yara onarımı için gereken proteini koruyabilir. 【Uygulama kapsamı】 Bu ürün, diyabetik ayaklar, yanıklar, yatak yaraları, venöz ülserler vb.Gibi vücut yüzeyindeki hasarlı yaraları örtmek için uygundur. 【Kolay Uygulanır】 Yarayı temizledikten sonra, teşvik için en iyi ortamı sağlamak için sargıyı yara yatağına sabitleyin healing.It yaraya yapışmaz ve ağrısız bir şekilde uygulanabilir ve çıkarılabilir. 【Bireysel ambalaj】 Her yara bakım pedinin boyutu 2" x 2" dir ve her kutu 10 içerir pieces.Do iç ambalaj hasar görmüş veya açılmışsa yara bakım pedlerini kullanmayın.Bu ürünü kullanmadan önce, refrakter yaraların tipleri ve nedenleri bilimsel olarak analiz edilmeli ve ilgili tedavi planları yapılmalıdır.Bu ürün tek kullanımlık bir üründür, yeniden kullanım kesinlikle yasaktır, iç ambalaj hasarı yasaktır.Kullanım sırasında kırmızı ve şişmiş cildiniz, kaşıntınız, kızarıklığınız veya başka rahatsızlıklarınız varsa, lütfen hemen kullanmayı bırakın.Lütfen geçerlilik süresini kullanın, kullanmadan önce talimatları dikkatlice okuyun.Bu ürün harici kullanım içindir ve yenilebilir değildir.Çocukların ulaşabileceği yerlerden uzak tutun.Pansumanlar oda sıcaklığında, havalandırılmış, kuru ve ışıktan uzak tutulmalıdır.Dr. Med Bal kalsiyum aljinat pansumanı eksüdayı emebilir ve yara iyileşmesi için nemli bir ortam sağlayabilir.Dr.Med Bal kalsiyum aljinat bandajı, diyabetik ayak, yanıklar, bası yaraları ve venöz ülserler gibi vücut yüzeyindeki yaraları kaplamak için uygundur.Dr. Med Bal kalsiyum aljinat pansuman, diyabetik ayak, yanıklar, bası yaraları ve venöz ülserler gibi vücut yüzeyindeki yaraları kaplamak için uygundur.Dr. Med Bal kalsiyum aljinat pansuman, diyabetik ayak, yanıklar, bası yaraları ve venöz ülserler gibi vücut yüzeyindeki yaraları kaplamak için uygundur.Dr. Med Bal kalsiyum aljinat pansuman, diyabetik ayak, yanıklar, bası yaraları ve venöz ülserler gibi vücut yüzeyindeki yaraları kaplamak için uygundur.

Detaylı karakterislikler

Benzer ürünler