.

.

12 14 16“ 18 20“2-9 Yaş Arası Kızlar için Çocuk Bisikleti, Eğitim Tekerlekleri, Sepet ve Arka Koltuklu Kız Bisikleti, %95 Montajlı,

12 14 16“ 18 20“2-9 Yaş Arası Kızlar için Çocuk Bisikleti, Eğitim Tekerlekleri, Sepet ve Arka Koltuklu Kız Bisikleti, %95 Montajlı,

₺ 0.00

Ürün sayısı
Tova kullanılabilir

? ERGONOMİK KOLTUK : yumuşak ve rahat, bebek sürme için çok uygundur. ?RULMANLAR : Dört rulmanlı hafif tahrik, yüksek kaliteli bisiklet rulmanları kullanarak, düşük dirençli, zahmetsizce sürme. ?ÇERÇEVE : Ultra hafif alaşım, çerçeve daha güçlüdür ve taşıma kapasitesi daha yüksektir. ?AYARLANABİLİR GİDON KOLTUĞU : Gidon koltuğunun yüksekliği, bebeğin büyümesine eşlik etmek için bebeğin yüksekliğine göre ayarlanabilir. ?LASTİK : PU malzeme kaymaz aşınmaya dayanıklı lastikler, çift frenler, daha güvenli sürüş. ?çocuklar bisiklet çok hızlı ve kolayca monte edilebilir.Yeni başlayanlar ve deneyimli biniciler için çok uygundur.Ayarlanabilir bisiklet koltukları, bisikletin ömrünü uzatan farklı yükseklikteki çocuklar için uygundur.Çocuklar için en iyi hediye, çocuklar çok seveceksiniz.?şartname : Ürün ambalajı : çocuk bisikleti *1 Frame malzeme : alloy Wheel boyut : 12/14/16/18 / 20in Net ağırlık : yaklaşık 8-9-10-11-12 KGTires : PU kaymaz aşınmaya dayanıklı tires Suitable çocuklar için : 2-13 yaş arası?Not : Biz sadece satmak çocuklar bisiklet, diğer sergiler dahil değil!Farklı ölçüm yöntemleri nedeniyle, lütfen ölçüm hatalarına izin verin, lütfen anlayın!Işığın etkisi nedeniyle, renk orijinal renkten biraz farklı olabilir, lütfen anlayın!Ürünle ilgili herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin, bunun tercih ettiğiniz risksiz satın alma yöntemi olduğundan emin olmak için ücretsiz olarak değiştireceğiz veya size geri ödeme yapacağız.Satış sonrası servis ve iade politikası hakkında : ♦ Teslimattan sonra bisiklette boya çizikleri olacak mı?Bisikletler büyük öğelerdir.Daha kalın ambalajlarda paketlenmelerine rağmen, uzun mesafeli nakliye sırasında az miktarda boya çizilmesi kaçınılmazdır.Boya çizikleri kalite sorunu olarak iade edilmez.Akıl, insanlara dikkat et.receive Aldığınızda yüklemeniz gerekiyor mu?Tüm bisikletlerin %85'i fabrikadan çıktıklarında kuruldu.Müşterilerin sadece kalan parçaları takmaları gerekir, ki bu çok basittir.Ancak aracı kurmak ve hata ayıklamak için bir profesyonel bulmanız önerilir.Bicycles Bisikletler büyük ve özel öğelerdir.Sevk edildikten sonra, mallar kalite dışı sorunlar nedeniyle iade edilirse, müşteri iadeden kaynaklanan nakliye masraflarını karşılayacaktır.

Detaylı karakterislikler

Product packaging:
children's bicycle *1
Frame material:
alloy
Wheel size:
12/14/16/18/20in
Net weight:
about 8-9-10-11-12KG
Tires:
PU anti-skid wear-resistant tires
Suitable for children:
2-13 years old
? Note:
We only sell kids bike, not including other exhibits! :
Due to different measurement methods, please allow measurement errors, please understand! :
Due to the influence of light, the color may be slightly different from the original color, please understand! :
If you have any questions about the product, please feel free to contact us, we will replace or refund you for free to ensure that this is your preferred risk-free purchase method. :
About after-sales and return policy:
◆Will there be paint scratches on the bike after delivery? :
Bicycles are large items. Although they are packed in thicker packaging, a small amount of paint scratches are inevitable during long-distance transportation. Paint scratches are not returned as a quality problem. Those who mind, please be careful. :
◆Do you need to install it when you receive it? :
85% of all bikes have been installed when they leave the factory. Customers only need to install the remaining parts, which is very simple. But it is recommended that you find a professional to install and debug the vehicle. :
◆Bicycles are large and special items. Once shipped, if the goods are returned due to non-quality problems, the customer shall bear the transportation costs incurred by the return. :
Benzer ürünler